Os Novatec MULTI-X12, 12x142 mm
Acest produs nu este disponibil
Rulmenți și altele Rulmenți și altele (Novatec)
Poți încerca și aceste căutări
Ax spate pentru D792SB-CL-X12.
Poziționare: spate
Ax: 12 mm
Detalii produs
ID produs 236416
Evaluarea produsului  (3 ratinguri)
4/5
(3 ratinguri)
(2 ratinguri)
(0 ratinguri)
(0 ratinguri)
(1 rating)
Cum evaluezi produsul?
Adaugă o recenzie
Recenzii verified Achiziții verificate
thumb_up1thumb_down
Variante Novatec Axle MULTI-X12 os, 12x142 mm
Tradus automat
thumb_up1thumb_down
thumb_up0thumb_down
thumb_up0thumb_down
Formularul este în curs de procesare
Adaugă rating
Întrebări despre produs
Ďakujem za odpoveď.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
SK Dobry den,
o aky rocnik bicykla sa jedna? Blizzardy disponovali Boost zadnou stavbou - t.j. sirka naboja/vnutorna sirka osky musi byt 148 mm, nie 142 mm. Ake mate koncovky na oske?
SK Mala by to byť 2018ka a zadný naboj je boost 148 aj zadná stavba ja boost. Tie koncovky odfotim
SK Teraz pozeram, ze mate atypicky naboj - Novatec DH12SB je urceny pre zjazdove ramy, disponuje odlisnym kovanim a koncovkami, je specificky urceny pre DH/FR bajky so 150 mm sirokou zadnou stavbou.
SK Da sa to nejako vylepšiť koncovkami? Alebo redukciami?
Pripadne poradte mi nejaký naboj do mojho blizzarda. Ďakujem
Variante Novatec os MULTI-X12 12x142 mm, OEM